Historia

POLACY NA STODOLNI

20 lipca 2012 roku a więc niemalże w pierwsze urodziny portalu stodolni.pl nad ulicą pojawił się nowy oficjalny baner. Tym razem pod napisem stodolni.cz pojawiły się kropka wypełniona polską flagą i literki pl. W ten oto symboliczny sposób polski portal zyskał status oficjalnego portalu ulicy w wersji polskiej.


Zaledwie 3 dni później baner zadebiutował w czeskiej telewizji publicznej na kanale CT1 w materiale przygotowanym dla potrzeb regionalnych wiadomości. Poniżej screeny (prawa autorskie CT1)

 

W roku 2013 portal stał się patronem medialnym:
– Festiwalu Kultury Irlandzkiej w Ostrawie (ICF 2013),

– Festiwalu Zodiac 2013 nad Jeziorem Hluczyn koło Ostrawy, gdzie udział wzięli DJe znani m.in z muzyki alternatywnej na Stodolni,
– Festiwalu Colours of Ostrava 2013 – największego festiwalu w Czechach,
– Festiwalu Rockova Ostrava 2013.

Patronaty medialne nad tak poważnymi imprezami świadczą, że portal spełnia swoją funkcję nie tylko portalu o imprezowaniu na Stodolni ale „okna” na ostrawską kulturę. Patronat nad Colours of Ostrava zbiegł się z drugimi urodzinami portalu.

Aktualnie Agentura Stodolni.cz wraz z szefem polskiego portalu stodolni.pl – który zostal formalnie włączony do jej zespołu – wspólnie pracują nad zupelnie nową zintegrowaną czesko-polską stroną internetową.

Życie dopisze dalszą historię ale jedno jest pewne; Wszyscy czasem potrzebujemy dobrej zabawy a ta – w czeskim stylu – wielu Polakom najwyraźniej odpowiada.

 

MISJĄ POLSKIEGO PORTALU – JAKO PORTALU TRAKTUJĄCEGO O STODOLNI – JEST POKAZANIE, ŻE LUDZIE NIEZALEŻNIE OD WIEKU, NARODOWOŚCI, KOLORU SKÓRY I POGLĄDÓW POLITYCZNYCH CZY RELIGIJNYCH MOGĄ SIĘ WSPÓLNIE KULTURALNIE BAWIĆ I W TEN SPOSÓB TAKŻE WZAJEMNIE POZNAWAĆ. DO TEGO NAMAWIAMY I TEGO ŻYCZYMY WSZYSTKIM IMPREZOWICZOM NIE TYLKO NA STODOLNI!.

Jarosław Bem

Źrodła różne w tym: archwia miasta Ostrawy (Martin Juřica „Od stodoły do 100doły” 2000 r. – 500 egz.), materiały Agentury stodolni.cz s.r.o. w Ostrawie – właściciela strony internetowej www.stodolni.cz, publikacje telewizyjne tv nova, materiały tv czeskiej, oficjalna strona hotelu Brioni: www.pl.brioni.cz. youtube.com, Zdjęcia zawarte na stronie stanowią własność firmy Interpretor sp.z o.o. w Rybniku i mogą być wykorzystywane jedynie przez portal stodolni.pl. Wszelkie prawa autorskie do niniejszej publikacji zastrzeżone.

Strony: 1 2 3

wydanie oficjalnego CD Stodolni
organizacja wyborów miss Stodolni - 2005
produkcja drugiego (i najbardziej znanego) video promocyjnego ulicy
epizod z serialu Strażnicy dusz
odcinek serialu "Kobiety które nienawidzą mężczyzn"
świetny teledysk znanej czeskiej kapeli Bandaband
New York New York" w wersji ostrawskiej czyli "Ostrava!!!" Rudy z Ostravy
videozaproszenie pubu Sherlocka z podkładem czeskiej kapeli Airfare
Colours of Ostrava !!! festiwal 2013
TOP

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram

 • instagram by stodolniofficial
  20
  1
 • www.stodolni.cz/ cup , Už i Stodolní má svůj vrátný kelímek. Postupně zavádíme do jednotlivych barů... ideální také jako suvenýr za 50,- kaček

  stodolniofficial: "www.stodolni.cz/ cup , Už i Stodolní má svůj vrátný kelímek. Postupně zavádíme do jednotlivych barů... ideální také jako suvenýr za 50,- kaček"
  17
  1
 • What is it? :-)

  stodolniofficial: "What is it? :-)"
  5
  1
 • Sherlock New Beer Gear

  stodolniofficial: "Sherlock New Beer Gear"
  5
  0

 • instagram by stodolniofficial
  9
  0
 • Pohlednice ze Stodolní z roku 2002.

  stodolniofficial: "Pohlednice ze Stodolní z roku 2002."
  8
  0
 • Blue sky above Stodolni...

  stodolniofficial: "Blue sky above Stodolni... "
  5
  0

 • instagram by stodolniofficial
  13
  0

 • instagram by stodolniofficial
  6
  0

 • instagram by stodolniofficial
  6
  0