Bernie’s Irish Pub

telefon Telefon: +420 776 772 716 (rezerwacja miejsc)
web Strona www: www.berniesirish.stodolni.cz
facebook Facebook: Bernie’s Irish Pub na facebooku
web Strona Festiwalu Kultury Irlandzkiej, którego obchody odbywają się m.in. Bernie’s Irish Pub: www.irishculturalfestival.com
facebook Facebook: Festiwal Kultury Irlandzkiej na facebooku
mail Adres mailowy: ???
Poniedziałek – Czwartek 14:00 – 2:00,
Piątek 14:00 – 4:00,
Sobota 17:00 – 4:00.
Niedziela – zamknięte.
Ilość miejsc: około 120
Wyjątkowa atmosfera typowa dla irlandzkiego pubu. Organizacja irlandzkich imprez przy irlandzkiej muzyce i oryginalnym lanym piwie irlandzkim. Barmanki znające dobrze język angielski. Klimatyzacja, możliwość płacenia kartą. Bezprzewodowy internet. W lokalu wolno palić.
birell radegast pilsner guinness

Bernie’s Irish Pub to miejsce wyjątkowe na Stodolni. To bowiem klub od którego się wszystko na Stodolni zaczęło. Wcześniej nosił nazwę „Cerny Pavouk” (Czarny pająk). Od 2004 roku jest to też „kawałek Irlandii” na Stodolni a więc kraju, który dla wielu Polaków stał się drugą ojczyzną. I nie jest to kwestia przypadku, bowiem współwłaścicielem pubu jest prawdziwy Irlandczyk, który w Czechach znalazł swoją drugą ojczyznę. Tutaj – za sprawą właściciela – możecie świętować wszystkie irlandzkie święta, popijając oryginalnym irlandzkim piwem w atmosferze znanej z zielonej wyspy.

Tak jest szczególnie w przypadku uroczystości Św.Patryka – patrona Irlandii – które przypada 17 marca oraz w okolicach tego święta przy okazji festiwalu kultury irlandzkiej. Duża część imprez tego festiwalu odbywa się właśnie w pubie Berniego. Mozemy liczyć wtedy na bogarty program artystyczny a w tym liczne koncerty oryginalnych kapel irlandzkich tudzież grup grających muzykę irlandzką lub celtycką.

Pub odwiedziło wiele znanych osobistości, w tym w marcu 2006 roku Václav Klaus – ówczesny prezydent Czech. Zdarzenie ilustruje zdjęcie wykonane dla magazynu Blesk przez Radka Lukse (prezydent po prawej). Nawet prezydent musi się czasem „wyłączyć” – pisał potem wspomniany magazyn. Nikt nie robił problemu, że głowa państwa napiła się tutaj irlandzkiego piwa oraz irlandzkiej whiskey. „Podobało mi się tutaj” – nie krył zadowolenia mąż stanu.

Bernie’s Irish Pub

  

Atmosfera pubu
ICF 2013 - koncert The Presidents
TOP

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram

 • instagram by stodolniofficial
  20
  1
 • www.stodolni.cz/ cup , Už i Stodolní má svůj vrátný kelímek. Postupně zavádíme do jednotlivych barů... ideální také jako suvenýr za 50,- kaček

  stodolniofficial: "www.stodolni.cz/ cup , Už i Stodolní má svůj vrátný kelímek. Postupně zavádíme do jednotlivych barů... ideální také jako suvenýr za 50,- kaček"
  17
  1
 • What is it? :-)

  stodolniofficial: "What is it? :-)"
  5
  1
 • Sherlock New Beer Gear

  stodolniofficial: "Sherlock New Beer Gear"
  5
  0

 • instagram by stodolniofficial
  10
  0
 • Pohlednice ze Stodolní z roku 2002.

  stodolniofficial: "Pohlednice ze Stodolní z roku 2002."
  8
  0
 • Blue sky above Stodolni...

  stodolniofficial: "Blue sky above Stodolni... "
  5
  0

 • instagram by stodolniofficial
  13
  0

 • instagram by stodolniofficial
  6
  0

 • instagram by stodolniofficial
  6
  0