E99 Music Club

telefon Telefon: +420 608 808 859 oraz w celu rezerwacji: +420 595 136 083
web Strona www: www.e99-stodolni.cz
facebook Facebook: E99 na facebooku
mail Adres mailowy: e99.stodolni@gmail.com
Poniedziałek - Wtorek: 11:00 - 1:00,
Środa: 11:00 - 2:00,
Czwartek: 11:00 - 1:00,
Piątek: 11:00 - 5:00,
Sobota: 18:00 - 5:00,
Niedziela: zamknięte.
Ilość miejsc: 250 
Klub megaklimatyczny pod względem wystroju i niezwykle wszechstronny. Czeska "hospudka" z piwem i restauracją oraz dodatkowo dyskoteka z barem. Internet bezprzewodowy dostępny. DJ przygrywa z kabiny... Liaza

Menu lokalu można zobaczyć tutaj:

Karta napojów

Karta dań
birell radegast pilsner

 

Set – propozycja muzyczna rezydenta (2013):

Na rogu Stodolni i ulicy Porážkovej mieści się klub E99. Rozpoczął swoja działalność w listopadzie 2000 roku i doczekał się grona wiernych fanów. Co wyróżnia zatem ten klub? Zacznijmy od tego, że wyjątkowy jest tutaj wystrój. Właściciel zebrał niezliczoną ilość róznego typu drogowskazów, tablic rejestracyjnych a także różnego typu znaków informacyjnych. Wszystko to z różnych części świata. Całość dopełnia niezliczona ilość obrazków i innych dziwnych przedmiotów oraz części samochodowe wkomponowane w wystrój (maski Trabanta, Łady a nawet Liaza z czego ta ostatnia w części dyskotekowej oraz … motor wiszący nad barem) których prędzej byśmy się spodziewali na jakimś szrocie aniżeli w muzycznym klubie. Cały ten na pozór bałagan układa się jednak w jedną całość i naprawdę tworzy wyjątkową w porównaniu do innych klubów Stodolni atmosferę. E99 jest po prostu bardzo oryginalny. Nie sposób ominąć go i odmówić sobie zaznania jego wyjątkowego klimatu.

Nadto mocną stroną lokalu jest wszechstronność jego oferty. Jest to zatem klimatyczny pub ale można się tutaj również zjeść bo jest tutaj kuchnia, która oferuje normalne posiłki – specjalności kuchni czeskiej, francuskiej oraz staroczeskiej. Można oglądać tu również imprezy sportowe (projektor oraz ekran) a także pograć w piłkarzyki czy strzałki (darts). Wreszcie jest tutaj wydzielona część dyskotekowa z dodatkowym drugim barem a rezydentni DJ-e Mikkallo Sisley oraz Martin B.w piątki i soboty zabawiają młodsze grono imprezowiczów. Stanowisko DJa jest też niespotykane. Służy do tego kabina starego Liaza. E99 to całkiem spory pod względem powierzchni klub w którym na dodatek z piwem Radegast czy Kozel w ręku poczujesz typową atmosferę czeskiej hospudki. Czy o czymś zapomnieliśmy ? Na zewnątrz latem ustawiany jest przed klubem sporych rozmiarów ogródek a przy ul.Stodolni kuchnia klubu ma swoje okienko „bistro”, gdzie możemy zamówić coś na szybko. Nad klubem mieści się też klubowy hostel E99, gdzie goście imprezowej ulicy mogą liczyć na tanie noclegi. Prezentacja hostelu dostępna jest tutaj. E99 to klub, w którym jest po prostu wszystko. P.S.Kilka lat temu w klubie E99 kręcono zdjęcia do serialu telewizji czeskiej. Wykorzystano jednak tylko wnętrze części dyskotekowej. W maju 2012 roku znana czeska kapela Bandaband nakręciła w klubie swój bardzo udany videoclip, które polecamy obejrzeć.

E99 Music Club

  

DJ Mikkallo Sisley
Impreza piątkowa w klubie E99
Imprezowe video E99
E99 - 2011 wchodzimy do klubu
TOP

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram

 • instagram by stodolniofficial
  20
  1
 • www.stodolni.cz/ cup , Už i Stodolní má svůj vrátný kelímek. Postupně zavádíme do jednotlivych barů... ideální také jako suvenýr za 50,- kaček

  stodolniofficial: "www.stodolni.cz/ cup , Už i Stodolní má svůj vrátný kelímek. Postupně zavádíme do jednotlivych barů... ideální také jako suvenýr za 50,- kaček"
  17
  1
 • What is it? :-)

  stodolniofficial: "What is it? :-)"
  5
  1
 • Sherlock New Beer Gear

  stodolniofficial: "Sherlock New Beer Gear"
  5
  0

 • instagram by stodolniofficial
  10
  0
 • Pohlednice ze Stodolní z roku 2002.

  stodolniofficial: "Pohlednice ze Stodolní z roku 2002."
  8
  0
 • Blue sky above Stodolni...

  stodolniofficial: "Blue sky above Stodolni... "
  5
  0

 • instagram by stodolniofficial
  13
  0

 • instagram by stodolniofficial
  6
  0

 • instagram by stodolniofficial
  6
  0