Hostel E99

W sprawie ewentualnych rezerwacji noclegów na Stodolni w hostelu, piszcie na fejsa stodolni.pl T U T A J lub na maila w rubryce kontakt. Dysponujemy również inną ofertę promocyjną partnerskich hoteli. ZAPRASZAMY!

 

Hostel E99 mieści się nad klubem o tej samej nazwie. Nie spodziewajcie się tutaj recepcji. Klucze po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji za naszym pośrednictwem można odbierać i zdawać na barze w klubie E99 lub u zarządcy hostelu. Warunki noclegowe są bardzo przyzwoite jak widać na załączonych zdjęciach. Najwiekszym plusem hostelu jest jego lokalizacja (przy samej Stodolni choć adres oficjalny to ulica Porażkova) oraz ceny:

– 360Kc od osoby za nocleg (przy zamówieniu noclegu dla co najmniej 2 osób),

700Kc od osoby za 2 następujące po sobie noclegi np.od piątku do niedzieli (przy zamówieniu noclegu dla co najmniej 2 osób).
W sezonie (od 1.06-31.08) ceny kształtują się nieco inaczej:
– 380Kc od osoby za nocleg (przy zamówieniu noclegu dla co najmniej 2 osób),

720Kc od osoby za 2 następujące po sobie noclegi np.od piątku do niedzieli (przy zamówieniu noclegu dla co najmniej 2 osób).
Wyjątek też stanowi noc sylwestrowa:
– 450Kc od osoby za nocleg (przy zamówieniu noclegu dla co najmniej 2 osób),

W/w ceny nie uwzględniają śniadania, którego w hostelu zamówić się po prostu nie da ale można sobie je zrobić w pokoju we własnym zakresie z uprzednio zakupionych bąź przywiezionych ze sobą produktów. Na wyposażeniu każdego pokoju jest lodówka, szafa a czasem też i telewizor. Pokoje posiadają łazienki choć w niektórych przypadkach 2 pokoje są połączone wspólną łazienką.

W sprawie ewentualnych rezerwacji piszcie na fejsa stodolni.pl tutaj lub na maila w rubryce kontakt.

Za wydanie klucza pobierana jest zwrotna kaucja w wysokości 150 zł polskich. JEŚLI ZAREZERWUCJECIE POKOJE za naszym pośrednictwem możecie liczyć na dodatkowy bonus: BRAK SZTYWNEJ DOBY HOTELOWEJ! W takim przypadku swobodnie zdecydujecie o której godzinie opuścicie hostel – w dniu wyjazdu – uzgadniając to z zarządcą za naszym pośrednictwem. Zapraszamy do skorzystania z oferty hostelu!

Hostel E99

  

TOP

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram

 • instagram by stodolniofficial
  20
  1
 • www.stodolni.cz/ cup , Už i Stodolní má svůj vrátný kelímek. Postupně zavádíme do jednotlivych barů... ideální také jako suvenýr za 50,- kaček

  stodolniofficial: "www.stodolni.cz/ cup , Už i Stodolní má svůj vrátný kelímek. Postupně zavádíme do jednotlivych barů... ideální také jako suvenýr za 50,- kaček"
  17
  1
 • What is it? :-)

  stodolniofficial: "What is it? :-)"
  5
  1
 • Sherlock New Beer Gear

  stodolniofficial: "Sherlock New Beer Gear"
  5
  0

 • instagram by stodolniofficial
  10
  0
 • Pohlednice ze Stodolní z roku 2002.

  stodolniofficial: "Pohlednice ze Stodolní z roku 2002."
  8
  0
 • Blue sky above Stodolni...

  stodolniofficial: "Blue sky above Stodolni... "
  5
  0

 • instagram by stodolniofficial
  13
  0

 • instagram by stodolniofficial
  6
  0

 • instagram by stodolniofficial
  6
  0