Ruby Blue / Ruby Face

telefonHotel (rezerwacja): +420 597 609 111, +420 597 609 113, +420 733 359 399.
telefonRestauracjia (w sprawie rezerwacji stołu) : + 420 597 609 114.
web Strona www: www.rubyblue.cz
facebook Facebook: brak
mail Adres mailowy: hotel@rubyblue.cz
Check-in w recepcji hotelu: do 17.00.
Check-in po północy 0:01 - 6.00.
Check-out zawsze o 12.00.
Poniedziałek - Wtorek: 7:00 - 24:00,
Środa 7:00 - 2:00,
Czwartek 7:30 - 24:00,
Piątek 7:00 - 2:00,
Sobota 8:00 - 2:00,
Niedziela 8:00 - 15:00.
Śniadania podawane są w godzinach: 7:30 - 10:00.
Codzienne obiadowe menu: 11:00 - 14:00.
Ilość miejsc: 200 
Nowoczesny hotel położony w samym sercu imprezowej ulicy. Przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Zalety wymienione niżej w opisie.

Cennik hotelu,

Karta dań (Restauracja) w pdf,

Menu śniadaniowe (Bar śniadaniowy),

Karta napojów w pdf,

Drinki w pdf,

Karta win w pdf,
birell radegast pilsner

 

Czterogwiazdkowy hotel Ruby Blue oferuje noclegi w 16 pokojach i apartamentach. Jest w pełni przystosowany do świadczenia usług osobom niepełnosprawnym. Posiada strefy dla osób palących oraz niepalących. Pokoje hotelowe znajdują się w części dla niepalących. Hotel dysponuje własną restauracją. Tutaj organizowane są firmowe spotkania integracyjne, prezentacje nowych wyrobów, konferencje prasowe, wesela czy rauty.

Najniższy poziom w piwnicy obejmuje właśnie część restauracyjną z drewnianymi ławami. Ten poziom może być wydzielony dla imprez zamkniętych, Tutaj też podaje się obiadowe menu.

Parter to wielki bar z wejściem bezpośrednio od strony ulicy Stodolni (tuż koło Dublin Pubu). Mamy tu wielki wybór napojów w tym alkoholowych, piwa lanego oraz bar śniadaniowy. Śniadaniowe menu tutaj jest dostępne codziennie nie tylko dla gości hotelowych.

Pierwsze piętro tak samo jak część restauracyjna jest specjalnie wentylowana i klimatyzowana. Tutaj zorganizujecie kolacje dla imprez zorganizowanych. Tutaj też znajduje się salon VIP ze skórzanymi meblami. Pomieszczenie jest przeszklone z widokiem na imprezową Stodolni. Tutaj też znajduje się drugi mniejszy bar.

Hotelowe pokoje są umieszczone na drugim, trzecim i czwartym piętrze. Na 4 pietrze znajduje się pokój w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje są wentylowane w taki sposób, że świeże powietrze jest nawiewane mimo zamkniętych okien. Pokoje od strony południowej są w pełni klimatyzowane. Wszystkie pokoje są wyposażone w minibar oraz TV (kanały również informacyjne w tym w języku angielskim). Sporych rozmiarów łazienka z wanną i prysznicem dostępna jest w pokojach typu komfort. Z kolei pokoje typu standard mają na wyposażeniu kabinę prysznicową. W pokojach dostępne jest miejsce do pracy z krzesłem. Dostępny jest tutaj oczywiście bezprzewodowy internet. Dodatkowo za opłatą można aktywować bardzo szybkie połączenie internetowe wg potrzeby. Każdy pokój posiada przestronną szafę z wbudowany sejfem z zamkiem szyfrowym.

Wstęp do części hotelowej oraz do pokojów jest możliwy przy użyciu specjalnych kart. W cenie noclegu jest śniadanie. Bar śniadaniowy jest na parterze jak to już wyżej napisano.

Apartamenty znajdują się na 3 i 4 piętrze. W pełni wentylowane i klimatyzowane oraz dźwiękoszczelne. Wyższy standard apartamentów obejmuje – w porównaniu z w/w wyposażeniem – bardziej komfortową dużą łazienkę, meble skórzane, szklane stoły konferencyjne.

Ruby Blue / Ruby Face

  

Oficjalne
TOP

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram

 • instagram by stodolniofficial
  20
  1
 • www.stodolni.cz/ cup , Už i Stodolní má svůj vrátný kelímek. Postupně zavádíme do jednotlivych barů... ideální také jako suvenýr za 50,- kaček

  stodolniofficial: "www.stodolni.cz/ cup , Už i Stodolní má svůj vrátný kelímek. Postupně zavádíme do jednotlivych barů... ideální také jako suvenýr za 50,- kaček"
  17
  1
 • What is it? :-)

  stodolniofficial: "What is it? :-)"
  5
  1
 • Sherlock New Beer Gear

  stodolniofficial: "Sherlock New Beer Gear"
  5
  0

 • instagram by stodolniofficial
  10
  0
 • Pohlednice ze Stodolní z roku 2002.

  stodolniofficial: "Pohlednice ze Stodolní z roku 2002."
  8
  0
 • Blue sky above Stodolni...

  stodolniofficial: "Blue sky above Stodolni... "
  5
  0

 • instagram by stodolniofficial
  13
  0

 • instagram by stodolniofficial
  6
  0

 • instagram by stodolniofficial
  6
  0