Trio Hotel / Trio Oldies Club

telefonTelefony do hotelu: +420 596 111 247 (numer czynny non-stop i pod nim jest też fax)
telefon Telefon do hotelowej restauracji: +420 604 160 380
web Strona www: www.hotel-trio.cz
facebook Facebook: Trio Club (aka Club Papa, aka Trio Oldies Club) na facebooku
mail Adres mailowy: info@hotel-trio.cz
Recepcja hotelu czynna non-stop.

Klub Trio Oldies Club (w podziemnej części) czynny wieczorami.

Śniadania w restauracji w formie szwedzkiego stołu są dostępne codziennie w godzinach 7.00 - 9.45. Codzienne menu obiadowe wydawane jest w godzinach 11.00 - 14.00.
Hotelowi goście mają zniżkę na niektóre pozycje menu w restauracji.
W klimatyzowanych pomieszczeniach piwnicznych mieści się też klimatyzowany winny bar "Lechovice" z wielką gamą win. Latem czynny jest ogródek.
W hotelu oczywiście dostępny jest internet bezprzewodowy.
Trio jest doskonale położony z włąsnym parkingiem zaraz koło hotelu. Mieści się też tutaj restauracja oraz klub, w którym w każdy piątek i sobotę od 20.00 jest impreza disco (lata 80-90 oraz aktualne hity)z DJem
brak informacji..

Hotel Trio to nocleg w centrum Ostrawy w cenie, którą – biorąc pod uwagę oferowany standard – można w pełni zaakceptować. Hotelowa restauracja jest również warta polecenia. W pomieszczeniu podziemnym – gdzie wchodzi się krętymi schodami przez restaurację – mieści się nocny klub wraz z winnym barem. Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia z hotelu oraz restauracji i klubu to zapraszamy do poniższego linka oraz do naszej galerii.

UWAGA: PORTAL Stodolni.pl jest upoważniony do przyjmowania rezerwacji weekendowych (noclegi z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) w Hotelu TRIO na promocyjnych dla klientów warunkach:

Cena: 499Kc od osoby za nocleg oraz wydłużona doba hotelowa do godziny 13.15 (tzw. check out)! Wymieniona cena obowiązuje w przypadku zamówienia noclegu przynajmniej dla dwóch osób.

W celu kontaktu i rezerwacji PISZCIE wiadomość prywatną na facebooka Stodolni.pl. Sprawdzimy możliwość rezerwacji w konkretnym dniu i odpiszemy Wam najszybciej jak to tylko możliwe.
Podajemy też telefon (w sprawie rezerwacji dla Polaków na warunkach promocyjnych): + 48 501 423 155 z tym, że preferujemy kontakt przez facebooka z w/w powodów.

W 2007 roku Trio znalazł się na mapie wirtualnego spaceru po Stodolni przygotowanego przez Agenturę Stodolni.cz dla potrzeb srony internetowej stodolni.cz. Zrobiono nie tylko zdjęcie sferyczne przed hotelem Trio ale na dodatek aż 7 zdjęć z wnętrz hotelu. Zdjęcia można obejrzeć klikając TUTAJ a następnie na mapie klikając w nazwę Trio, którą niestety trzeba tam znależć. Pamiętajcie o dostepnej opcji „full screen” oraz fakcie, iż obecnie w dawnej recepcji hotelu Trio – przedstawionej we wspomnianym tourze – znajduje się kawiarnia Melcam Cafe.

W sierpniu 2012 roku kręcono na Stodolni zdjęcia do epizodu z czeskiego serialu kryminalnego. Poniższe video zawiera właśnie te sceny w tym wejście dwóch głównych bohaterów do… hotelu Trio.

Trio Hotel / Trio Oldies Club

  

Sceny w hotelu nakręcone dla potrzeb serialu tv
TOP

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram

 • instagram by stodolniofficial
  20
  1
 • www.stodolni.cz/ cup , Už i Stodolní má svůj vrátný kelímek. Postupně zavádíme do jednotlivych barů... ideální také jako suvenýr za 50,- kaček

  stodolniofficial: "www.stodolni.cz/ cup , Už i Stodolní má svůj vrátný kelímek. Postupně zavádíme do jednotlivych barů... ideální také jako suvenýr za 50,- kaček"
  17
  1
 • What is it? :-)

  stodolniofficial: "What is it? :-)"
  5
  1
 • Sherlock New Beer Gear

  stodolniofficial: "Sherlock New Beer Gear"
  5
  0

 • instagram by stodolniofficial
  9
  0
 • Pohlednice ze Stodolní z roku 2002.

  stodolniofficial: "Pohlednice ze Stodolní z roku 2002."
  8
  0
 • Blue sky above Stodolni...

  stodolniofficial: "Blue sky above Stodolni... "
  5
  0

 • instagram by stodolniofficial
  13
  0

 • instagram by stodolniofficial
  6
  0

 • instagram by stodolniofficial
  6
  0