U Peciválů

telefon Telefon: +420 596 122 262
web Strona www: www.upecivalu.cz
facebook Facebook: U Peciválů na facebooku
mail Adres mailowy: upecivalu@upecivalu.cz
Poniedziałek - Czwartek: 10.00-00.00,
Piątek - Sobota: 10.00-04.00,
Niedziela 16.00-00.00.
Ilość miejsc: 50
 Restauracja w podziemiach. Kuchnia godna polecenia. Możliwość płacenia kartami: VISA, Mastercard, American Express. Piłkarzyki. Wifi.
birell birell

„U Peciválů” to restauracja oraz klub muzyczny znajdujący się dosłownie parę metrów od ulicy Stodolni. Należy do grona najstarszych na Stodolni bo istnieje od 4 lipca 2000 roku. Mieści się w podziemiach kamienicy a wnętrze – co widac w załączonej galerii – ma bardzo „klimatyczny” charakter. W ofercie spotkamy tutaj kuchnię z delikatesami piwnymi, codziennie 3 gatunki menu, 3 gatunki piwa staczanego za pomocą powietrza ciśnieniowego, hiszpańskie „piłkarzyki” oraz ogródek restauracyjny. Całość obrazu tego miejsca dopełnia przygrywająca muzyka. Restauracja oferuje również organizowanie prywatnych dancingów oraz innych imprez okolicznościowych. Właściciel zadbał też o polskiego klienta, tłumacząc stronkę na język polski. Być może przekład idealny nie jest ale nie o to w tym chodzi. Każdy Polak bez problemu dowie się bowiem ile co kosztuje a zamówione wcześniej jedzenie nie będzie dla niego żadnym… zaskoczeniem. Czasami możemy tutaj trafić na DJa (w środy lub piątki) i taneczną muzykę oraz koncert live. Rokrocznie w marcu U Pecivalu odbywa się tradycyjny bal maskowy.

W uzupełnieniu dodajemy, iż „U Peciválů” w wolnym tłumaczeniu oznacza „U Lenia” lub „U Nieroba”. Stąd też na stronie internetowej oraz na obrazie wewnątrz lokalu charakterystyczny widok trzech osób leżących (śpiących bądź pijanych?) na podłodze. Bez obaw jednak.: To bardzo dobra restauracja, którą z czystym sumieniem polecamy.

U Peciválů

  

Oglądamy lokal
TOP

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram

 • instagram by stodolniofficial
  20
  1
 • www.stodolni.cz/ cup , Už i Stodolní má svůj vrátný kelímek. Postupně zavádíme do jednotlivych barů... ideální také jako suvenýr za 50,- kaček

  stodolniofficial: "www.stodolni.cz/ cup , Už i Stodolní má svůj vrátný kelímek. Postupně zavádíme do jednotlivych barů... ideální také jako suvenýr za 50,- kaček"
  17
  1
 • What is it? :-)

  stodolniofficial: "What is it? :-)"
  5
  1
 • Sherlock New Beer Gear

  stodolniofficial: "Sherlock New Beer Gear"
  5
  0

 • instagram by stodolniofficial
  9
  0
 • Pohlednice ze Stodolní z roku 2002.

  stodolniofficial: "Pohlednice ze Stodolní z roku 2002."
  8
  0
 • Blue sky above Stodolni...

  stodolniofficial: "Blue sky above Stodolni... "
  5
  0

 • instagram by stodolniofficial
  13
  0

 • instagram by stodolniofficial
  6
  0

 • instagram by stodolniofficial
  6
  0