Święta i Sylwester na Stodolni!

by / wtorek, 24 Grudzień 2013 / Published in Newsy

Kto nie był na Stodolni w Sylwestra to tak jakby nie był wcale. Tak powie kazdy prawdziwy Ostrawianin ale i spore grono fanów czeskiej Stodolni za granicą w tym oczywiście w Polsce.

Liczna grupa Polaków wybiera się na Stodolni w czasie Świąt oraz w Sylwestra również w roku bieżącym. Wiemy to chociażby wnioskując z ilości dokonanych przez nas rezerwacji noclegów – na specjalnych dla gości portalu Stodolni.pl warunkach – u naszych partnerskich hoteli/hosteli (Hotel Imperial ze specjalnym pakietem Stodolni.pl oraz hostel E99).

W tym roku kalendarz tak się poukładał, że dni imprezowania pod koniec roku jest więcej. Stodolni ożyła właśnie już dziś (24.12) licznymi świątecznymi party.

Nie inaczej będzie w dni nastepne tj. 25-28.12.2013. Większość lokali ulicy czynna będzię w tym okresie od późnego popołudnia a wieczorem odbywać się będą regularne imprezy z DJami.

Tempo imprezowania spadnie w niedzielę 29.12. oraz poniedziałek 30.12 kiedy to ulica na chwilę odpocznie po świątecznym maratonie, aż wreszcie nastąpi apogeum szampańskiej zabawy w Sylwestra. Nie należy się spodziewać hucznych imprez natomiast dnia 1.01. W tym dniu ulica jest bardzo spokojna.

Jak na koniec grudnia na Stodolni będzie wyjątkowo ciepło, bo w okolicach 8-10 stopni Celsjusza w dzień oraz 3-5 stopni w nocy. Opady deszczu mają się pojawić tylko w piątek 27.12. Poza tym do samego Sylwestra zachmurzenie umiarkowane lub duże ale bez opadów.

Warto też wspomnieć, że 26.12 o 20.00 odbędzie się w klubie Zadni Vratka koncert czeskiej rock and rollowej kapeli od nazwą NEO CHESS SUNNY RNR BAND. Ma byc żywo i energetycznie jak na radosne święta przystało. Ostatni koncert polskiej kapeli The Blues Experience w pubie Sherlocka wypadł naprawdę świetnie i spodziewamy się powtórki. Dodatkowo 28.12 w barze Modra Mysz koncert jazzowy na saksofon i pianino. Niżej prezentujemy plakaty z proponowanych innych imprez klubowych.

Dla zainteresowanych przypominamy też o specjalnej tablicy dot. organizacji Sylwestra przez poszczególne kluby. Tablica jest czynna wyłącznie dla naszych facebookowych fanów. Tam dowiecie się czy trzeba dokonywać rezerwacji miejsc oraz czy pojawią się opłaty za wstęp do klubów w tym szczególnym dniu:

SYLWESTER NA STODOLNI 2013

Korzystając z okazji składamy najlepsze życzenia Świąteczne. Mnóstwo radości oraz powodów do imprezowania nie tylko na Stodolni oraz wspaniałego Sylwestra, który pomoże w sposób wyjątkowy rozpocząć udany rok!

A na Stodolni oczywiście serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia!

 

TOP

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram

 • instagram by stodolniofficial
  20
  1
 • www.stodolni.cz/ cup , Už i Stodolní má svůj vrátný kelímek. Postupně zavádíme do jednotlivych barů... ideální také jako suvenýr za 50,- kaček

  stodolniofficial: "www.stodolni.cz/ cup , Už i Stodolní má svůj vrátný kelímek. Postupně zavádíme do jednotlivych barů... ideální také jako suvenýr za 50,- kaček"
  17
  1
 • What is it? :-)

  stodolniofficial: "What is it? :-)"
  5
  1
 • Sherlock New Beer Gear

  stodolniofficial: "Sherlock New Beer Gear"
  5
  0

 • instagram by stodolniofficial
  10
  0
 • Pohlednice ze Stodolní z roku 2002.

  stodolniofficial: "Pohlednice ze Stodolní z roku 2002."
  8
  0
 • Blue sky above Stodolni...

  stodolniofficial: "Blue sky above Stodolni... "
  5
  0

 • instagram by stodolniofficial
  13
  0

 • instagram by stodolniofficial
  6
  0

 • instagram by stodolniofficial
  6
  0