Najlepsze atrakcje dla rodziny w Ostrawie

Ostrawa to miasto pełne atrakcji, które z pewnością zainteresują całe rodziny. Oto niektóre z najlepszych atrakcji, które warto odwiedzić podczas wakacji w Ostrawie:

Dino Park Ostrava

Dino Park to doskonała atrakcja dla całej rodziny, szczególnie dla fanów dinozaurów. Znajduje się tu wiele interaktywnych wystaw, które przedstawiają dinozaury w różnych okresach geologicznych. W Dino Parku można zobaczyć m.in. ruchome modele dinozaurów, interaktywne wystawy z animacjami, a także szkielety prehistorycznych stworzeń. To doskonała okazja, aby poznać historię tych fascynujących stworzeń.

dino-park

Fun Park Žirafa

Fun Park Žirafa to doskonała atrakcja dla rodzin z dziećmi. Znajduje się tu wiele różnych atrakcji, takich jak karuzele, trampoliny, place zabaw, a także wodne atrakcje. To idealne miejsce, aby spędzić miło czas i bawić się wesoło z dziećmi.

Fun-Park-zirafa1

Landek Park

Landek Park to ciekawe miejsce, które warto odwiedzić podczas wakacji w Ostrawie. To historyczne miejsce, gdzie dawniej znajdowała się kopalnia węgla kamiennego. W parku znajdują się liczne wystawy, które przedstawiają historię wydobycia węgla kamiennego, a także życie górników. To doskonała okazja, aby poznać historię regionu oraz zwiedzić ciekawe miejsca.

Landek-Park

Letnie kąpielisko Ostrava Poruba

Letnie kąpielisko Ostrava Poruba to doskonałe miejsce, aby odpocząć i ochłodzić się w upalne dni. Znajduje się tu wiele różnych basenów, zjeżdżalnie, a także place zabaw dla dzieci. To idealne miejsce, aby spędzić miło czas z rodziną i odpocząć od zgiełku miasta.

Letnie-kapielisko-Ostrava-Poruba

Zapraszamy do odwiedzenia Ostrawy i cieszenia się jej pięknem!